Terug

Appartement in Nueva Andalucía, 3 slaapkamers, 124 m² €695.000

1 weergaven

3
Slaapkamers
2
Badkamers
124 m²
Oppervlakte
€5605
Prijs per m²
Apartment
Woning Type
Apartment in Nueva Andalucía, 3 bedrooms, 124 m² - Hoofdafbeelding
Apartment in Nueva Andalucía, 3 bedrooms, 124 m² - Afbeelding 1
Apartment in Nueva Andalucía, 3 bedrooms, 124 m² - Afbeelding 2
Apartment in Nueva Andalucía, 3 bedrooms, 124 m² - Afbeelding 3
+26 foto's

Analyse

Prijs
€695.000
Own investment (30%)
€208.500
Kosten koper
€69.500
Geschat nachttarief
€205,92
Verwachtte bezettingsgraad
61%
Bruto huur p/m
€0000
Hypotheekkosten
-€1.297,33
Onderhoudskosten
-€103,33
Schoonmaakkosten
-€333,33
Platform commissies
-€573,10
Gemeentelijke belastingen
-€171,66
Belasting (19%)
-€254,96
Cashflow p.m.
Terugverdiend in

Geïnteresseerd?

Log in now to contact the seller directly

Inloggen

Nachttarieven

Geschat nachttarief
€205,92
Hoogseizoen
€274
Middenseizoen
€197,50
Laagseizoen
€142

Prijsbepalende factoren

  • Grote vraag naar luxe appartementen met uitzicht op zee en de bergen.
  • Nabijheid van golfbanen, stranden en de voorzieningen van Marbella.
  • Gerenoveerde staat en modern design spreken kopers aan.
  • Beperkt aanbod van vergelijkbare hoogwaardige eigendommen in de omgeving.

Vergelijkbare accommodaties

Tarief Hotel / appartement Afstand
€195,20 Hacienda el Alamo 22,6 km
€378,33 Casa Calma ǀ Private Pool ǀ Close to Beach + Golf 10,3 km
€185 Entire House with Terrace in Marbella 3,3 km
€382,40 Three bed house with pool 50 metres from the beach 3,1 km
€175 Chic 3BR Townhouse on the Beach + Pool + Parking 8,1 km
€133,60 Casa del Barco | Quiet 3BR Villa & Pool 20,5 km
€140,40 TOWNHOUSE Old Town Marbella Large Rooftop Terr! A 7,1 km
€281,20 Ocean Front Villa w/Private Pool 8,1 km
€294,40 Villa with pool near the beach for families 14,7 km
€182,40 House in Marbella's Old Town, 100m from the Beach☆ 7,6 km

Rendement & Waardevermeerdering

Verwacht jaarlijks rendement

4,69%

5 Jaar

23,45%

10 Jaar

46,90%

ROI Verdeling

Waardeontwikkeling

Factoren voor Waardevermeerdering

  • Staat van het pand: Goed onderhouden en recentelijk gerenoveerd, wat waardebehoud en groei ondersteunt.
  • Lokale markttrends in 2027: Verwachte aanhoudende vraag naar luxe eigendommen aan de Costa del Sol vanwege de populariteit en het klimaat.
  • Type vastgoed: Appartementen in een gewilde omgeving worden doorgaans gestaag gewaardeerd, vooral als het gaat om voorzieningen en uitzicht.
  • Economische vooruitzichten voor 2027: De Spaanse economie zal naar verwachting gematigd groeien, wat de vastgoedinvesteringen zal ondersteunen.
  • Demografische ontwikkelingen: Toenemende vraag van internationale kopers en gepensioneerden die op zoek zijn naar luxe woningen.
  • Infrastructuurplannen in 2027: voortdurende verbeteringen in transport en voorzieningen in Marbella en Nueva Andalucía.
  • Historische WOZ-waardeontwikkelingen: Consistente stijging van vastgoedwaarden en belastingen in de regio, wat duidt op waardering.

Mogelijke verbeteringen

  • Het toevoegen van een privéjacuzzi of zwembad op een van de terrassen.
  • Het upgraden van keukenapparatuur en armaturen voor een moderne uitstraling.
  • Verbeter buitenruimtes met landschapsarchitectuur of tuinmeubilair.
  • Smart home-technologie installeren voor extra gemak.

Beschrijving

Ontdek dit prachtig gerenoveerde duplex appartement in Nueva Andalucía, Spanje, met adembenemend uitzicht op zee en de bergen. Genesteld in een rustige hoek van een boetiekcomplex met poorten, combineert dit prachtige pand een rustige omgeving met gemakkelijke toegang tot de levendige levensstijl van Marbella. Het open ontwerp van het appartement beschikt over een moderne keuken met strakke kasten en nieuwe apparatuur, die naadloos overgaat in de ruime woon- en eetkamer. Vloer tot plafond schuifdeuren leiden naar een balkon met panoramisch uitzicht op de Middellandse Zee en de bergen van La Concha. Boven kunt u genieten van drie slaapkamers en twee badkamers, waaronder een luxe master suite met een groot terras, perfect om te genieten van het spectaculaire landschap. Vier privéterrassen bieden ideale plekken om te zonnebaden of te ontspannen in de schaduw, terwijl u de zee en de bergen op de achtergrond bewondert. Deze exclusieve woning biedt ook toegang tot een gemeenschappelijke tuin en een prachtig zwembad, ideaal om het hele jaar door te genieten van de zon aan de Costa del Sol. Het appartement is volledig ingericht in een eigentijdse Scandinavische stijl en is instapklaar. Het biedt 163 m2 woonoppervlak, 42 ​​m2 terrassen en een uitstekende ligging op het oosten. Gelegen op slechts enkele minuten van de beste golfbanen, Puerto Banús, de beste restaurants van Marbella en de stranden, is dit pand in Nueva Andalucía een perfecte investeringsmogelijkheid in de gewilde Costa del Sol-markt van Spanje. Met uitstekende bereikbaarheid van luchthavens, voorzieningen en openbaar vervoer is dit een kans die u niet mag missen voor veeleisende kopers die op zoek zijn naar een luxe huis in Spanje.