Terug

Huis in Los Montesinos, 3 slaapkamers, 108 m² €499.000

1 weergaven

3
Slaapkamers
3
Badkamers
108 m²
Oppervlakte
€4620
Prijs per m²
Huis
Woning Type
House in Los Montesinos, 3 bedrooms, 108 m² - Hoofdafbeelding
House in Los Montesinos, 3 bedrooms, 108 m² - Afbeelding 1
House in Los Montesinos, 3 bedrooms, 108 m² - Afbeelding 2
House in Los Montesinos, 3 bedrooms, 108 m² - Afbeelding 3
+12 foto's

Analyse

Prijs
€499.000
Own investment (30%)
€149.700
Kosten koper
€49.900
Geschat nachttarief
€184,51
Verwachtte bezettingsgraad
46%
Bruto huur p/m
€0000
Hypotheekkosten
-€931,47
Onderhoudskosten
-€90
Schoonmaakkosten
-€333,33
Platform commissies
-€387,24
Gemeentelijke belastingen
-€122,79
Belasting (19%)
-€136,19
Cashflow p.m.
Terugverdiend in

Geïnteresseerd?

Log in now to contact the seller directly

Inloggen

Nachttarieven

Geschat nachttarief
€184,51
Hoogseizoen
€204
Middenseizoen
€179,08
Laagseizoen
€146

Prijsbepalende factoren

  • Nabijheid van stranden en voorzieningen: Dichtbij stranden en lokale voorzieningen vergroot de wenselijkheid.
  • Kenmerken vastgoed: Modern design, privétuinen en zwembaden voegen waarde toe.
  • Marktvraag: Grote vraag naar vakantie- en bejaardenwoningen in de regio.
  • Economische factoren: Gunstige wisselkoersen en economische stabiliteit trekken buitenlandse kopers aan.
  • Lokale ontwikkelingen: Nieuwe infrastructuurprojecten en toeristische initiatieven vergroten de aantrekkingskracht van onroerend goed.

Vergelijkbare accommodaties

Tarief Hotel / appartement Afstand
€185,60 Villa El Loto Blanco 11,9 km
€150,33 Villa Lindal - upper part of Ciudad Quesada. 5,2 km
€231,40 Fidalsa 5 Stars Sea Views 7,5 km
€222,67 Villa "Alma" with pool heating 12,2 km
€196,40 La Manzana - Villa with Private Pool 7,1 km
€246,60 Exclusive New build Villa with jacuzzi and pool 0,2 km
€116,43 Sunny stay at Casa Corten with Private pool. 6,6 km
€121 Very nice beachfront house. 10,0 km
€119,20 Villa-Capricho Playa - ParqueMar. VT-480073-A 7,5 km
€98,40 Nature Views Luxury Villa - 3BR en Pool 6,9 km

Rendement & Waardevermeerdering

Verwacht jaarlijks rendement

3,49%

5 Jaar

17,45%

10 Jaar

34,90%

ROI Verdeling

Waardeontwikkeling

Factoren voor Waardevermeerdering

  • Staat van het vastgoed: De nieuwbouwvilla's bevinden zich in uitstekende staat, wat hun waarde en aantrekkingskracht vergroot.
  • Lokale markttrends in 2027: De regio Costa Blanca zal naar verwachting zowel toeristen als inwoners blijven aantrekken, wat de waardering van vastgoed zal ondersteunen.
  • Type vastgoed: Moderne villa's met hoogwaardige kenmerken spreken een brede markt aan, inclusief vakantiegangers en expats.
  • Economische vooruitzichten voor 2027: De Spaanse economie zal zich naar verwachting stabiliseren en groeien, wat een positieve invloed zal hebben op de vraag naar vastgoed.
  • Demografische ontwikkelingen: Het toenemende aantal expats en gepensioneerden in Spanje zal waarschijnlijk de vraag naar dergelijke eigendommen in stand houden.
  • Infrastructuurplannen in 2027: voortdurende verbeteringen op het gebied van transport, gezondheidszorg en voorzieningen zullen de waarde van onroerend goed verhogen.
  • Historische WOZ-waardeontwikkelingen: Gestage stijgingen van de onroerendgoedbelasting duiden op stijgende vastgoedwaarden.

Mogelijke verbeteringen

  • Een zwembad toevoegen of een bestaand zwembad upgraden.
  • Smart home-technologie installeren voor extra gemak.
  • Verbetering van buitenruimtes met extra landschapsarchitectuur of functies.
  • Verbetering van de energie-efficiëntie met zonnepanelen of isolatie-upgrades.
  • Renovatie van keukens en badkamers met moderne armaturen.